Bestuur « Isorex Cycling Team : En nog een WordPress site

Bestuur

BESTUURSLEDEN EN MEDEWERKERS 2018
Mornie Jean-Jacques

Stationsstraat 188 – 9890 Gavere

Tel. 09/389 62 10 – Fax. 09/384 65 54

jjm@isorex.com

Voorzitter – Penningmeester
Hesters Tom

Rooigemlaan 430d – 9000 Gent

GSM: 0495/50 28 02

tom@stuccare.be

Secretaris – Hoofdploegleider
Mornie Mélanie

Aalbroekstraat 68 – 9890 Semmerzake

Tel. 09/389 62 16 – GSM: 0495/23 74 21

16@isorex.com

Briefwisseling & Kledij
Goeminne Gertjan

Magerstraat 190 – 9070 Destelbergen

GSM: 0476/36 76 46

gertjan_goeminne@msn.com

Ploegleider Juniores

 

De Groote Kevin

Veerstraat 26 – 9870 Zulte(Machelen)

Tel. 09/380 83 35 – GSM: 0494/20 93 35

degroote.kevin@hotmail.com

Ploegleider Juniores
De Rho Nicolay

Torenstraat 52 – 9800 Deinze

GSM: 0470/38 86 60

nicolayderho@telenet.be

Ploegleiders Juniores
Buffel Niels

Magerhillestraat 10 – 8210 Zedelgem

GSM: 0494/17 95 99

nielsbuffel_1@hotmail.com

Verzorger Juniores
Christiaens Sam

Bankstraat 31 – 2811 Hombeek

GSM: 0477/64 89 96

sam.christiaens@hotmail.be

Mekanieker
Piers Sam

Maldegemseweg 48 – 9910 Knesselare

GSM: 0474/02 56 23

info@maxisport.be

Trainingsadvies
Van Coppernolle Peter

Constant Permekelaan 14 – 9830 Sint-Martens-Latem

GSM: 0473/82 28 47 peter.v.c@telenet.be

Ploegleider Nieuwelingen
Bastiaens Robrecht

Watermuntweg 4 – 9820 Merelbeke

Tel. 09/231 74 03 – GSM: 0477/51 01 39

robrecht.bastiaens@telenet.be

Medewerker Nieuwelingen
Buckens Geert

Berggatstraat 34 – 9890 Gavere Tel. 09/384.71.34 – GSM 0479/71 92 69

geert.buckens@hotmail.com

Begeleider Nieuwelingen
Kerckaert Peter

Mimosastraat 19 – 9920 Lovendegem

GSM: 0485/80 78 45

peter.kerckaert@skynet.be

Begeleider Nieuwelingen
De Meulemeester Maarten

Draverstraat 33 – 9810 Nazareth

Tel. 09/385 72 56 – GSM: 0472/92 87 10

maarten.de.meulemeester@hotmail.com

Mekanieker Nieuwelingen Materiaalverantwoordelijke
De Wilde Tom

Biesbochtstraat 21 – 9240 Zele

Tel. 05/252 59 35 – GSM 0479/71 48 74

wielertraining@gmail.com

Trainer B Nieuwelingen & Juniores
De Kegel Kristof

Provincieweg 410 – 9550 Hillegem

GSM: 0476/63 82 97

info@nea-forma.be

Training adviescentrum NEA-FORMA: Uithoudingtesten

 

Beurms Kristof

Evelandeweg 6 – 9860 Balegem

GSM: 0498/17 84 43

kristof.beurms@telenet.be

Aspiranten-Miniemen
Van De Voorde Kris

Houtstraat 46a – 9870 Zulte

GSM: 0474/54 71 32

kris.vandevoorde@telenet.be

Begeleider Aspiranten-Miniemen
Devenyns Gerrit

Kapellestraat 11 – 9890 Gavere

Tel. 09/384 43 66 – GSM: 0476/68 96 82

gerrit.devenyns@telenet.be

Begeleider-initiator WBV aspiranten:

Kidsopleiding en miniemenopleiding

Demets Ward

Speelstraat 43 – 9750 Zingem

GSM: 0479/74 20 56

ward.demets@outlook.be

Trainer Aspiranten-Miniemen
Struyf Johan

Middelwijk 9 – 9890 Gavere

GSM: 0473/58 55 73

struyf.loosvelt@hotmail.com

Verantwoordelijke BMX werking
Buckens Geert

Berggatstraat 34 – 9890 Gavere

Tel. 09/384.71.34 – GSM 0479/71 92 69 geert.buckens@hotmail.com

Trainer BMX-Cyclocross
Willemijns Dirk

Torrestraat 5 – 9870 Zulte(Machelen)

Tel. 09/386 04 59 – GSM: 0496/22 32 59

dirkwillemijns@telenet.be

Technisch raadgever

Lid Cycling Vlaanderen

Roose Mathias

Breeschoot 44 – 9800 Deinze

GSM: 0495/69 52 79

mathiasroose@gmail.com

Conditietrainer

 

 

 

Boetens Matthias

Molenstraat 74b – 9800 Deinze

GSM: 0475/26 97 16

boetens@hotmail.com

Clubtrainer Bachelor LO Trainer B VTS
Stieven Galle

Kinesitherapie/scenartherapie

Prive: Brandstraat 98 – 9870 Zulte(Machelen)

GSM: 0479/50 95 71

virenque1@msm.com – www.scenar-sg.be

Kinesist
Van Damme Bart – Dhondt Cindy

Stokstraat 9 – 9770 Kruishoutem

GSM Cindy: 0477/80 72 56 – cindy-dhondt@telenet.be

GSM Bart: 0477/26 50 60 – bart-van-damme@telenet.be

Websitemaster & verantwoordelijke Miniemen

 

Helderweirt Fabian

Heuvel 5 – 9700 Oudenaarde(Heurne)

Tel. 05/531 65 96 – GSM: 0486/41 06 34

fabian.helderweirt@telenet.be

Hoofdploegleider – Trainer Dames
Van Hove Alfons

Gemeentestraat 126 – 3010 Kessel-Lo

Tel. 016/26 13 66 – GSM: 0496/26 98 56

vanhovevdb1@hotmail.be

Ploegleider Dames
Van Bellinghen Marc

Vijfhoekstraat 65 – 1800 Peutie

Tel. 02/306 57 31 – GSM: 0478/36 45 25

marc.van.bellinghen@telenet.be

Mekanieker Dames
Petit Kris

Rooigemstraat 28b – 9860 Balegem

GSM: 0475/ 22 13 45

kris.petit@hotmail.com

Begeleider Dames
De Meulemeester Maarten

Draverstraat 33 – 9810 Nazareth

Tel. 09/385 72 56 – GSM: 0472/92 87 10

maarten.de.meulemeester@hotmail.com

Mekanieker Dames Materiaalverantwoordelijke
De Boeck Jasmien

Kasteellaan 297 – 9000 Gent

GSM: 0474/20 10 06

mientje_70@hotmail.com

Medewerker Logistiek Dames
Buyssens Kevin

Bremboslaan 21 – 2070 Zwijndrecht

GSM: 0473/42 21 94

kevinbuyssens@hotmail.com

Webmaster Dames